O mně

Láska k designu mne přivedla ke studiu Interiérového designu a ke splnění mého snu, živit se prací, která je zároveň mým koníčkem, a kterou budu vždy dělat s láskou a vášní.

Navrhování je nejen zábavná tvůrčí činnost, ale také velká zodpovědnost ke všem zúčastněným. Věnuji dostatek času tomu, abych pochopila Váš životní styl a zajistila, aby vše bylo přizpůsobeno Vašim potřebám a požadavkům.

Sleduji nové trendy, inspiruji se u světových designérů, na festivalech a výstavách. Miluji umění, tanec, hudbu a dobré jídlo. Klid a sílu nacházím v přírodě.

Motto: "Kvalita znamená dělat to dobře, i když se nikdo nedívá"

Moje filozofie

Velký důraz kladu na dispoziční řešení, zóny, a prostorovou kontinuitu. Na to, aby navržený interiér vyhovoval všem členům domácnosti, aby uspokojil jejich potřeby, a vyhovoval jejich životnímu stylu. 
Prioritou je funkčnost a praktičnost.
Jako základ pro navrhování si vybírám neutrální barvy, které jsou tichým a harmonickým prvkem interiéru. 

Jsou univerzální, nadčasové a vždy je možnost změnit jejich náladu  barevnými akcenty. Pro oživení stačí použít jednu výraznou barvu, která  bude mít silnější účinek, než tři různé. 


Důležitým aspektem je světelný design. I dokonalý interiér může bez správného osvětlení působit nudně. Naopak obyčejný nábytek a doplňky mohou díky správnému nasvícení vypadat úchvatně. Správné osvětlení může upozornit na krásný detail, nebo naopak skrýt nedostatek. Z těchto důvodů je výhodná konzultace již v raných fázích projektu. 

Doplňky hrají klíčovou roli pro výsledný dojem místnosti. Jsou to šperky, které zdobí prostor. Metalické doplňky, ať už se jedná o stříbrné nohy nábytku, bronzové lampy nebo lesklé tkaniny, dodávají interiéru nádech luxusu.                                  Ivana Bajerová
         interiérový designér